Привіт, Гість

dsoft blog

Плагін ChatGPT для VSCode

Published by ds

Genie в VSCode: як його налаштувати та отримати токен Chatgpt

Genie є плагіном для редактора коду Visual Studio Code (VSCode), який дозволяє взаємодіяти з штучним інтелектом для генерації тексту. Використовуючи плагін Genie, ви можете створювати текстовий контент, запитувати відповіді на запитання та багато іншого. У цій статті ми розглянемо, як налаштувати плагін Genie в VSCode та отримати токен Chatgpt.

 1. Встановлення плагіну Genie

Перш за все, ви повинні встановити плагін Genie в свій редактор коду. Це можна зробити, відкривши VSCode і переходячи до розділу "Extensions" в меню "View". Потім введіть "Genie" у поле пошуку та встановіть плагін.

vscode як встановити плагін

 1. Отримання токену Chatgpt

Для того, щоб використовувати плагін Genie, вам потрібен токен Chatgpt. Це можна зробити, перейшовши на сайт OpenAI за цим посиланням та створивши обліковий запис. Після створення облікового запису ви повинні будуть створити API-ключ для використання з плагіном Genie. Для цього перейдіть до розділу "API Keys" у своєму обліковому записі OpenAI та створіть новий ключ. Збережіть свій ключ у безпечному місці, оскільки він буде потрібен вам для підключення до плагіну Genie.

Апі ключ ChatGPT

 1. Налаштування плагіну Genie

Після отримання токену Chatgpt вам потрібно налаштувати плагін Genie для його використання. Відкрийте налаштування VSCode, використовуючи комбінацію клавіш "Ctrl + ," на Windows або "Cmd + ," на Mac, та перейдіть до розділу "Extensions" -> "Genie".

У цьому розділі ви повинні будуть ввести свій токен Chatgpt в поле "Token". Також ви можете встановити інші параметри, які впливають на поведінку плагіна Genie, такі як мова та максимальна кількість символів у відповіді.

 1. Використання плагіну Genie

Після налаштування плагіну Genie ви готові його використовувати. Щоб скористатися плагіном, ви повинні будуть відкрити файл у VSCode та виконати наступну послідовність дій:

 • Виберіть текст, з яким ви хочете взаємодіяти
 • Натисніть "Ctrl + Shift + P" на Windows або "Cmd + Shift + P" на Mac, щоб відкрити палітру команд
 • Введіть "Genie" в поле пошуку та виберіть команду "Genie: Ask a question" або "Genie: Generate text" в залежності від того, що ви хочете зробити
 • Слідуйте інструкціям, які виводяться у вікні введення, щоб запитати запитання або вказати кількість символів, які ви хочете згенерувати
 • Натисніть "Enter", щоб отримати відповідь від штучного інтелекту
 • Або ви можете виділити потрібен Вам код та натиснути праву клавішу миші та обрати, команду "Додат тести", "Оптимізувати" та інше.
 • Chatgpt плагін vscode корисні функції

Ще немає коментарів.

Авторизуйтесь, щоб залишити коментар.

Про нас

Деякі корисні статті присвячені розробці веб-додатків та технологіям, які допоможуть вам створити продуктивні та захищені веб-додатки.

Ми в соцемережах

 1. GitHub
 2. Twitter