Привіт, Гість

dsoft blog

налаштування стартової сторінки та URL-адрес та запуску його в контейнері

Published by ds

У цій статті ми продовжимо нашу попередню інструкцію та надамо додаткові кроки щодо створення Django-проекту, налаштування стартової сторінки та URL-адрес, а також запуску його в контейнері.

Створення стартової сторінки: Створіть новий файл з ім'ям views.py у папці вашого Django-проекту myproject. Відкрийте його у текстовому редакторі та додайте наступний код:

from django.http import HttpResponse

def home(request):
    return HttpResponse("Hello, world!")

У цьому коді ми визначаємо функцію home, яка повертає простий рядок "Hello, world!".

Налаштування URL-адрес: Відкрийте файл urls.py у папці вашого Django-проекту myproject. Замініть вміст цього файлу на наступний код: 

from django.urls import path
from .views import home

urlpatterns = [
    path('', home, name='home'),
]

У цьому коді ми використовуємо функцію path для визначення URL-адреси для нашої стартової сторінки. Ми встановлюємо порожній рядок '' як URL-шаблон, що вказує на головну сторінку проекту, і пов'язуємо його з функцією home.

  1. Побудова та запуск контейнера: Виконайте команди для побудови та запуску контейнера, як описано в попередній статті

docker build -t my-django-app .
docker run -p 8000:8000 my-django-app

Перевірка результату: Відкрийте своє улюблене веб-переглядача та перейдіть за посиланням http://localhost:8000. Ви повинні побачити "Hello, world!" на стартовій сторінці вашого Django-проекту.
 У цій статті ми надали вам розширену інструкцію щодо створення Django-проекту, налаштування стартової сторінки та URL-адрес, а також запуску проекту в контейнері.

Ще немає коментарів.

Авторизуйтесь, щоб залишити коментар.

Про нас

Деякі корисні статті присвячені розробці веб-додатків та технологіям, які допоможуть вам створити продуктивні та захищені веб-додатки.

Ми в соцемережах

  1. GitHub
  2. Twitter